>NBC’nin yeni dizisi Grimm’in oyuncu kadrosu şekilleniyor!

Posted: March 25, 2011 in gelecek diziler, Grimm, nbc

>

https://i0.wp.com/www.sinetif.com/wp-content/uploads/2011/01/grimm.jpg

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımını yaptığımız NBC’nin yeni fantastik polisiye dizisi Grimm’in oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Dizi, Grimm’s Fairy Tales karakterlerinden ilham alınarak geliştirilecek karakterlerin yer alacağı bir dünyada geçecek karanlık fakat fantastik bir polisiye olacak. Dizinin yaratıcıları ise Jim Kouf (“Angel”) ve David Greenwalt (“Buffy the Vampire Slayer”) olurken Sean Hayes ile Todd Milliner yapımcı kadrosunda yer alan diğer isimler.

Diziye katılan isimlere ve canlandıracakları karakterlere bakalım:


Diziye katılan ilk isim ynormal görünümlü bazı insanları birer canavar, yaratık olarak görmeye başlayan özel yeteneklere sahip dedektifi canlandıracak olan David Giontoli. 31 yaşındaki aktörün canlandıracağı karakterin dizideki ismi ise ‘Nick Burckhardt’ olacak. Giontoli’nin önceki işlerine bakarsak; The CW’nin kısa ömürlü komedi dizisi Priveleged’in dışında Private Practice, Hot in Cleveland ve Grey’s Anatomy gibi dizilerde kısa rollerle yer aldığını görmekteyiz.

Diziye katılan diğer isim ise Silas Weir Mitchell oldu. Özellikle Prison Break dizisinden Haywire karakterini canlandırmasıyla hatırlayacağımız isim My Name is Earl, Burn Notice, 24 gibi dizilerin yanısıra Halloween II’nin de kadrosunda yer almıştı. Dizide oynayacağı karakter ise ‘Eddie Monroe’. Eddie Monroe değişim geçirmiş büyük kötü bir kurt. Ancak öldürücü iç güdülerini evcilleştirmeyi ve yumuşatmayı başarmış.Russell Hornsby: Hank Griffin karakteriyle karşımıza çıkacak olan isim David Giuntoli’nin canlandıracağı özel yeteneklere sahip dedektif Nick Burckhardt’ın polis partneri olacak.  In Treatment ve Lincoln Heights gibi dizilerde yer alan Hornsby, The Good Wife ve Law & Order: SVU’da da misafir oyuncu olarak karşımıza çıkmış, Meet the Parents gibi yapımlarda da rol almıştı.

Bitsie Tulloch: Juliette Anderson karakterini canlandıracak olan Tulloch, Nick’in kız arkadaşını oynayacak. 1981 doğumlu aktrist, Lonelygirl15 ve Quarterlife gibi dizilerin yanı sıra Outlaw, House ve The West Wing’de misafir rollerle yer almıştı.

Sasha Roiz: Burckhardt’ın polis şefi Capt. Renard karakterini oynayacak. Caprica dizisindeki Sam Adama karakteriyle tanıdığımız isim House, CSI, The Mentalist ve Lie to Me gibi dizilerde misafir rollerle karşımıza çıkmıştı.

Kate Burton: Nick’in teyzesi Marie rolünde olacak. Marie aynı zamanda bazı sırlara sahip. Kate Burton pilot bölüm için özel misafir yıldız olarak lanse edilmiş ancak dizinin bölümlerinin ilerlemesi halinde yeniden gözükeceği düşünülüyor. Son olarak Danny Boyle’nin 127 Hours filminde yer alan deneyimli aktrist Grey’s Anatomy, The Good Wife, Law & Order ve Rescue Me gibi dizilerin kadrosunda bulunmuştu.

KAYNAK

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s