>Fringe (3×18)’nin 25 Mart’ta

Posted: March 21, 2011 in fox, fringe, yabancı dizi

>

Fringe (3x18)'nin 25 Mart'taki yeni bölümünde neler olacak? 
Bu hafta 3×17 ‘Stowaway’ bölümüyle Fox ekranlarına gelen ve Bell’in ruhsal dönüşünü izlediğimiz Fringe‘nin yeni bölüm yayın tarihi 25 Mart Cuma olacak. Yeni bölümün ismi ise 3×18 ‘Bloodline’. Bu haftaki bölümde promodan da görüldüğü üzere diğer evrene geçiyoruz. Fauxlivia birileri tarafından kaçırılıyor ve tehlikede gözüküyor. Fauxlivia’nın bebeği ile ilgili neler olacağını yeni bölümde göreceğiz.

Sezon final tarihi yaklaştıkça gittikçe daha çok konuşulmaya başlayan dizi iptal edildi edilmedi dedikoduları devam ederken Fringe’nin bu haftaki reyting rakamlarına bakalım: 3×17 ‘Stowaway’ bölümü 18-49 yaş aralığında 1.3 rating oranı ve toplamda 3.8 milyon izleyici rakamlarını elde etti. Bir önceki bölüme nazaran 13\%’lük bir düşüş yaşadı bu hafta dizi.

Şu sıralar yabancı kaynaklı Fringe forumlarında ortaya çıkan dedikodu ise Vancouver’daki set ekibinin toparlanmaya başlanması ile ilgili. Bu gelişme beraberinde dedikoduları da getirmiş durumda. Bu olayın dizinin iptal edilmesi ile ilgili olduğu söylentileri çıksa da bu toparlanmanın yaklaşmakta olan sezon finali ve çekimlerin orada bitmek üzere olması nedeniyle yapılma ihtimali de oldukça yüksek.

KAYNAK 

Lincoln ile Walternate, Dunham’ın diğer evrene geçişiyle ilgili konuşmakta..


3.17 Stowaway bölümünde gözcü (observer)’nün gözüktüğü sahne:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s