>Vizyonda bu hafta tüm fragmanlar (18 – 25 Mart 2011)

Posted: March 18, 2011 in fragman, gelecek filmler, Vizyonda bu hafta

>

forum resmi

Konusu

Handan İpekçi’nin yönettiği ve Nurgül Yeşilçay, Nejat İşler, Celile Toyon ile Meral Okay’ın oynadığı Çınar Ağacı, 18 Mart 2011′de Medyavizyon Film dağıtımıyla BKM Film – Yeni Yapım Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Dört çocuk, torunlar, iki ayda bir evden eve taşınan çiçekler, plâklar, bir sandık ve gramafon. Ve iki ayda bir buluşulan “Çınar Ağacı”! Emekli öğretmen Adviye Hanım’ın biraz huysuz kişiliği çocuklarına hayatı zorlaştırıyor görünse de torunu Barış’ın hayatındaki en anlamlı şey anneannesidir. Bir tek Barış, kavuşulacak buluşmalarını iple çekmektedir!

ÇINAR AĞACI FRAGMANI

forum resmi
ResimResimResimResimResim

Konusu

Yıllar boyunca, dünyanın dört bir yanında –Buenos Aires, Seul, Fransa, Almanya, Çin– belgelenmiş UFO görülmesi vakalarına rastlandı. Ama 2011’de, eskiden sadece görülen şeyler, Dünya’nın bilinmeyen güçlerin istilasına uğramasıyla korkunç bir gerçek haline dönüşür…

İnsanlar dünyanın büyük şehirlerinin düşüşünü izlerken, Los Angeles kimsenin beklemediği bir savaşta insanlığın son cephesi haline gelir. Bir Deniz Piyadesi Başçavuş (Aaron Eckhart) ve yeni taburu, kumda bir sınır çizgisi çekerek benzersiz ve daha önce hiç karşılaşmadıkları bir düşmana karşı mücadeleye girişirler…

BATTLE: LOS ANGELES / DÜNYA İSTİLASI: LOS ANGELES SAVAŞI FRAGMANI

http://www.traileraddict.com/emd/30354

forum resmi

Konusu

Emma ve Adam sürdürdükleri ilişkinin “fiziksel” kalmasına özen göstermektedir.

Kurdukları fiziksel beraberlik dost olmalarını da engellemektedir. Birbirlerinden duygusal anlamda fazla birşey beklemeyen ikili, bir süre sonra beklentilerinin çoğaldığını keşfedecektir…

NO STRINGS ATTACHED / BAĞLANMAK YOK FRAGMANI

forum resmi
Resim

Konusu

Eddie (Cooper) perişan halde yaşan, başarısız New Yorklu bir yazardır. Ancak günün birinde eski bir arkadaşıyla karşılaşmasıyla tüm hayatı değişir. Arkadaşı onu beynin tüm kapasitesini kullanmasını sağlayacak bir ilaçla tanışır. Böylece Eddie kendisinin kusursuz bir versiyonuna dönüşür. Hap sayesinde paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar…

LİMİT YOK / LIMITLESS FRAGMANI

http://www.traileraddict.com/emd/32082

forum resmi

Konusu

90’lı yılların ilk yarısında çatışmaların yoğun yaşandığı günlerde, bir avuç gazeteci Diyarbakır’da yaşanan insan hakkı ihlallerini dünyaya duyurmaya çalışmaktadır. İstanbul merkezli Gündem gazetesinin Diyarbakır bürosunda 7 kişi çalışmaktadır. Hasan (36) büronun şefidir, Faysal (30), Alişan (28), Kadir (27) diğerlerine göre daha tecrübeli muhabirlerdir. Lokman (24) ve Songül (23) daha çok büroda çalışmaktadır. Fırat (17) ise büronun gazete dağıtım ve getir götür işlerini yapmaktadır.

Faysal, yaptığı bir haberde orduyla ilişkisi olan bir çetenin izine rastlar. Çete, bölgedeki birçok cinayetin zanlısıdır. Çete haberinden sonra Faysal tehdit telefonları almaya başlar, ancak Faysal çetenin üzerine gitmeye devam eder. Büronun teknik olanaksızlıkları yetmezmiş gibi her türlü enellemeyle karşılaşırlar. Gazetecilerin en basit işleri bile onlar için aşılması zor engeller haline gelir. Çektikleri fotoğrafları bastıracak yer bulmak ya da fotoğrafları İstanbul’a göndermek için sürekli karşılarına çıkan engelleri aşmak zorundadırlar.


PRESS FRAGMANI

forum resmi

Konusu

Richard J. Lewis’in yönettiği ve Paul Giamatti, Dustin Hoffman, Rosamund Pike ile Minnie Driver’ın oynadığı Benim Hikayem (Barney’s Version), 11 Şubat 2011′de Chantier Films dağıtımıyla Chantier Films tarafından vizyona çıkarılıyor.

Clara, Barney’nın Roma’daki kısa süreli bohem hayatı sırasında karşılaştığı kızıl saçlı özgür ruhlu sadakatsiz ilk eşidir. İkinci eşi “Bayan P” ise devamlı olarak alışveriş yapan ve konuşan, her ne kadar Barney onu dinlemese de, zengin bir Yahudi prensesidir. Barney iki evliliğin ardından, üçüncü eşi Miriam ile karşılaşır, gerçek bir romantik, iyiliksever ve centilmen olur.

BENİM HİKAYEM / BARNEY’S VERSION FRAGMANI

http://www.traileraddict.com/emd/28852

forum resmi 

Konusu

Komşu Yunan adalarından bir güzele gönlünü kaptıran İbram’ın başından geçen ilginç olaylar konu alınıyor. Yunanistan’a giden İbram, gönlünü Yunanlı güzele kaptırır, onunla evlenmeye karar verir. Kız istemeye Yunanistan’ın Kos Adası’na gidilir, kız istenir ve düğün günü gelir. Aşırı alkol alan İbram gerdeğe girer, ancak İbram’ın ablası ona bir oyun oynar ve İbramı Yunanlı kızın ablasıyla gerdeğe sokar. Ancak İbram Yunanlı kızın ablasını çok çirkin olduğu için beğenmez, ama iş işten geçmiştir.

YÜRÜGARİ İBRAM FRAGMANI

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s