>The Kennedys 03 Nisan’da Reelz Channel’da başlıyor!

Posted: March 18, 2011 in Katie Holmes, Reelz Channel, The Kennedys

>

The Kennedys 03 Nisan'da Reelz Channel'da başlıyor! 
 
ABD politik tarihinin önemli ailelerinden biri olan Kennedy’leri konu alan ve 8 bölüm olarak tasarlanan ‘The Kennedys‘, sağcı bakış açısıyla çekildiği ve olayları taraflı yansıttığı gibi eleştiriler alınca, History Channel diziyi yayınlamaktan vazgeçmişti.

Liberal belgesel yapımcısı Robert Greenwald da New York Times’a verdiği demeçte, dizinin bir politik karakter suikastı olduğu açıklamalarında bulunarak diziye eleştiriler getirmişti. Katie Holmes ve Greg Kinnear’ın da rol aldığı sekiz bölümlük dizide, 24 dizisinin de yaratıcısı olan ve muhafazakâr görüşleriyle bilinen Joel Surnow’un yapımcı olarak yer alması da eleştirilmişti. Son olarak kanaldan yapılan açıklamada, “Dizinin tüm bölümlerini izleyip toplu bir değerlendirme yaptığımızda, bu öykünün tarihsel bir markaya uymadığına karar verdik” açıklaması yapılmıştı.

Dizinin tüm bölümlerinin çekimleri tamamlandığı ve yayına hazır olduğu için, başka bir kanalda yayınlanma ihtimalinin olduğunu daha önceden belirtmiştik.

Ve Barry Pepper, Greg Kinnear, and Katie Holmes gibi isimleri kadrosunda barındıran ‘The Kennedys‘in yayınlanacağı kanal açıklığa kavuştu. Dizi, 03 Nisan‘da yayınlanacak ilk iki bölümüyle beraber Reelz Channel ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Yazımızın devamında yayınlanan fragman ve kısa klibi izleyebilirsiniz.

Dizide Greg Kinear ‘President Kennedy’ ve Katie Holmes ise ‘Jacqueline Kennedy’ karakterleri ile karşımızda olacak. 03 Nisan’da yayınlanacak olan iki bölümle start verecek dizi 4,5,6, ve 7 Nisan’daki bölümlerin ardından 10 Nisan’da yayınlacak iki bölümüyle birlikte final yapacak.

 
 

http://cache.reelzchannel.com/assets/flash/syndicatedPlayer.swf
The Kennedys | Barry Pepper | Greg Kinnear | Katie Holmes | Tom Wilkinson | Movie Trailer | Review

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s