>Behzat Ç. (23.Bölüm): Yerdeki Kan

Posted: March 3, 2011 in Behzat ç, StarTV, yerli dizi

>

Behzat Ç. (23.Bölüm): Yerdeki Kan 
 
 
Star TV’nin beğeniyle takip edilen polisiye dizisi Behzat Ç 23. bölümüyle 06 Mart Pazar akşamı Star TV ekranlarında olacak.

Peki dizinin yeni bölümünde nelerle karşılaşacağız? İşte yeni bölümün kısa özeti:

Yerdeki Kan: Aldıkları ihbar üzerine olay yerine giden cinayet büro ekibi, Erkan Akçil adındaki jinekoloji uzmanının cesediyle karşılaşır. Adam bıçaklanarak öldürülmüştür. Cinayet büro maktulün yakınlarını ve hastalarını araştırır. Erkan’ın, karısı Senem’le boşanmak üzere olduklarını öğrenirler. Senem birkaç sene önce Orhan adında bir adamın saldırısına uğramış ve Erkan sayesinde kurtulmuştur. Orhan bu olaydan sonra cezaevine girmiştir. Cinayet Büro elemanları Orhan’ı araştırırlar, ancak Orhan hala cezaevindedir. Erkan’ın sevgilisi olduğunu öğrenirler. Karısından ve sevgilisinden şüphelenirler, ancak eldeki verilerle cinayet arasında doğru düzgün bir bağlantı kuramazlar. Olaylar gittikçe karmaşık bir hal alırken Behzat Ç. ve ekibi cinayeti aydınlatmaya çalışacaktır.

Bu arada Behzat Ç., Ercüment’in kaçırılmasını tezgahlayan kişileri ortaya çıkartmakta kararlıdır. Jandarma kılığına girip Ercüment’i kaçıran kişinin Memduh Başgan adında biri olduğunu öğrenir, hakkında bilgi toplamaya çalışır. Bunun için zamanında babasının emrinde çalışmış olan bir Tuğgeneral’den yardım ister.

Yayın Tarihi: 06 Mart Pazar
Yayın Saati: 20:00 – Yeni Bölüm
KAYNAK
Ve son olarak yeni bölüm için yayınlanan fragmanı paylaşalım:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s