>Supernatural (6.16)’de bu hafta neler olacak

Posted: March 1, 2011 in fragman, supernatural, yabancı film

>

Supernatural (6.16)'de bu hafta neler olacak?

Geçtiğimiz hafta ‘The French Mistake’ bölümüyle The CW ekranlarına gelen Supernatural yeni bölümüyle 04 Mart Cuma günü devam edecek. Yeni bölümün ismi ise 6×16 ‘And Then There Were None olacak.


Bölümün yönetmenliğini daha önce yedi kez Supernatural dizisi bölümlerinde yönetmenlik koltuğuna oturmuş olan Mike Rohl yaptı. Bölüm hikayesi ise Brett Matthews‘e ait.

Yeni bölüm için yayınlanan fragman ve kareleri yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca hatırlatalım ki bu bölüm diziye beş hafta verilecek ara öncesi yayınlanacak olan son bölüm.

Bu arada Supernatural’in altıncı sezonunun 15.bölümü olan The French Mistake reytinglerde 18,49 yaş aralığında 1.0 ve ortalama izleyici sayısı olarak ise 2.17 milyon izleyici rakamlarını elde etti.Peki yeni bölümde nelerle karşılaşacağız:


Sam (Jared Padalecki), Dean (Jensen Ackles) ve Bobby (Jim Beaver) The Mother of All’un son çocuğunu aramak için yola koyulurlar. Araştırma sırasında Samuel (Mitch Pleggi) ve Gwen (Jessica Heafey)’in de ava çıktıkları durumuyla karşılaşırlar. Samuel ve Bobby durumu nasıl ele alacakları konusunda hararetli bir tartışmaya girerler. 
KAYNAK

Supernatural  promo 6×16

Bölümden kareler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s