>Öyle Bir Geçer Zaman Ki (23.bölüm)’de Aylin evlilik kararından vazgeçmiyor!

Posted: February 26, 2011 in 2011, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, yerli dizi

>

Öyle Bir Geçer Zaman Ki (23.bölüm)'de Aylin evlilik kararından vazgeçmiyor! 
Yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği, yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın yaptığı, senaryosunu Coşkun Irmak’ın yazdığı, başrollerini; Erkan Petekkaya, Ayça Bingöl, Yıldız Çağrı Atiksoy, Farah Zeynep Abdullah, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Mehmet Sezai Gürhan, Nilperi Şahinkaya, Meral Çetinkaya, Şenay Aydın, Dila Akbaş, Ferit Kaya, Mete Horozoğlu, Wilma Elles, Yeliz Kuvancı, Zeyno Eracar Okdemir ve Salih Bademci’nin paylaştıkları “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” bu hafta Salı günü 23.bölümü ile ekranlara geliyor.

Yazımızın devamında dizinin 23. bölümü için yayınlanan fragman ve yeni bölümden bazı kareleri bulabilirsiniz.

Dizinin bu haftaki özeti şöyle: Carolin, istemeyerek de olsa Ekber’in suyuna gider. Eski sevgililer bu kez, Ali Kaptan’ın parası için tekrar iş birliği  yaparlar. Hikmet Karcı’nın tavsiyesi ile trikotaj atölyesinde yeni işe başlayan Cemile, tam biraz rahatlamışken orada da yolu Ali Kaptan ile kesişir.

Arkadaşları ile bir gece dışarı eğlenmeye çıkan Mete ise tesadüfen İnci Hoca’nın bilmesi gereken bir durum ile karşı karşıya kalır. Berrin ile Ahmet arasındaki buzlar erir. Ancak Amina ile ilgili yeni bir gelişme ikilinin canını fena sıkar. Ailesinin kesinlikle izin vermemesine rağmen Aylin evlilikten vazgeçmez ve Soner ile konuşur. Kendisine kimin yardım eli uzattığını merak eden Cemile, Hikmet Karcı’ya ulaşmaya çalışır. Ancak bu kolay değildir. Üstelik bu yardımın arkasında esrarengiz bir şeyler de vardır. Okul çıkışı herkesin gelip, Aylin’in gelmemesi evde büyük telaş yaratır. Cemile, Ali’ye de haber verir ve Aylin’i bulmak için harekete geçerler.


Bölümden kareler:

.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s