>True Blood kadrosunda yeni bir isim daha

Posted: February 18, 2011 in 2011, true blood, yabancı dizi

>

True Blood kadrosunda yeni bir isim daha!

12 Haziran 2011‘de start verecek True Blood‘un 4.sezonunda bir çok yeni karakter ile karşılaşacağız. Dizinin tatile girmesiyle beraber gelmeye devam eden pek çok yeni karakter isimlerine bir başkası daha eklendi: ‘Raoul’Yeni sezonda True Blood’da kurtadam hiyerarşisinde değişimler olacak gibi gözüküyor. Diziye yeni katılacak ‘Raoul’ bir kurtadamı canlandıracak. Daniel Buran‘ın hayat vereceği Raoul, Shreveport sürüsünün lideri. Bu da kendisinin Alcide (Joe Manganiello)’dan rütbece daha yukarıda olduğu, patronu olduğu anlamına geliyor. .

Raoul’un Alcide’nin hikayesi üzerinde önemli bir etkisi olacak gibi gözüküyor. Raoul sert ve kuvvetli bir kurtadam karakteri olarak dizide kendini gösterecek.


Raoul, yeni sezonun yedi bölümünde karşımıza çıkacak. İlk olarak 4.05 ‘I Hate You, I Love You’da gözükecek olan isim böylece sezonun son yedi bölümünde yer almış olacak. Anlaşılan cadı sezonu olarak lanse edilen dördüncü sezonda kurtadam ve cadılarla ilgili bir çok yeni gelişme yaşanacak.

Karakteri canlandıracak olan Daniel Buran 26 Eylül 1974 doğumlu. Duran daha önce CSI: NY, Southland ve Criminal Minds gibi TV dizilerinde kısa rollerle karşımıza çıkmıştı. 
KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s