>Cogan’s Trade’in Kadrosu Genişliyor

Posted: February 18, 2011 in brad pitt, Cogan’s Trade, Javier Bardem

>

2007 yılında “Korkak Robert Ford’un Jesse James Suikasti” filmiyle adından söz ettirmeye başlayan Andrew Dominik’in senaryosunu yazıp filmini yöneteceği Cogan’s Trade’in kadrosu günden güne genişliyor.
Brad Pitt’in kiralık katili oynayacağı filme en son dahil olan isimse Ray Liotta. Filmde Casey Affleck, James Gandolfini, Sam Rockwell, Richard Jenkins, Bella Heathcote da yer almış vaziyette. Javier Bardem ve Mark Ruffalo ile görüşmeler sürüyor. Ruffalo’nun aynı tarihlerde The Avengers filminin çekimlerine başlayacağı için filmde yer alamayabileceği söylentiler arasında.

Ülkemizde pek tanınmayan ve eserleri dilimize çevrilmeyen George V. Higgins’in aynı adlı eserinden uyarlanacak film, mafya dünyasını ve kirli işlerin adamı Jackie Cogan’ın hikayesini anlatacak. Mafyanın koruduğu ve yüksek bahislerin döndüğü bir poker masasına hile karışınca, insanı zayıflıkların tüm bilgisine sahip Cogan’a da hileyi bulması ve suçluyu yakalaması görevi verilir. Olaylar gelişir.

Filmin çekimlerine önümüzdeki ay New Orleans’ta başlanacak ve film 2012′nin ilk çeyreğinde vizyona girecek. Çekimlerin başlayacağı gün hızla yaklaşırken yönetmen Dominik de kadroyu netleştirmenin derdinde.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s