>Yeni Dizi: ‘Her Şeye Rağmen’

Posted: February 14, 2011 in 2011, Her Şeye Rağmen, yerli dizi

>

Yeni Dizi: 'Her Şeye Rağmen' tanıtım!

Atv’de önümüzdeki günlerde ekrana gelecek olan dönem dizisi ‘Her Şeye Rağmen’in çekimleri devam ediyor. Dizi setinden yayınlanan fotoğrafları yazımızın sonunda bulabileceğinizi belirtelim.

Dizinin ismi ilk olarak Sürgün olarak düşünülmüş, daha sonra ‘Masum Değiliz’ isnminde karar kılınmıştı. Ancak son kez bir değişiklik kararı alan yapımcılar dizinin yeni ve son ismini ‘Her Şeye Rağmen’ olarak lanse ettiler.

İntikam, adalet, aşk gibi izleyiciyi çeken temalar üzerine kurulu olan “Her Şeye Rağmen” hikayesi ile sezonun iddialı dizilerinden biri olmaya aday gözüküyor.

 
Dizinin künyesine bakalım:

Oyuncular : Can Nergis, Gülcan Aslan, Laçin Ceylan, Avni Yalçın, Engin Şenkan, Tuğçe Kumral, Erol Gedik, Nur Sürer, Bülent Düzgünoğlu, Efe Ünal, Tülay Günal.
Yapım: Avşar Film

Yönetmen: Ümmü Burhan


Senaryo: Ayhan Sonyürek


Proje Tasarım: Tomris Giritlioğlu

 
Dizinin özeti ise şu şekilde:

1930’ lu yıllarda başlayıp, 1940’larla devam eden ve Ege’de geçen hikaye, babası bir iftira yüzünden haksız yere idam edilen Mehmet’in, idam kararını veren Hakim Mümtaz Bey’e duyduğu kinle, yıllar sonra intikam almak için sürgün edildiği kasabaya geri dönmesini ele alıyor. Mehmet’in dönüş yolculuğunu yaptığı trende tanışıp hoşlandığı genç ve güzel Leyla, Mümtaz bey’in kızıdır. Mehmet bir yandan Leyla’ya duyduğu ilgiye engel olamazken, diğer yandan içindeki nefreti yenememektedir. Yanlış ve adil olmayan bir kararla babasının öldürüldüğünü ispatlamaya çalışan Mehmet, aşkı ve intikam hırsı arasında kalacak, bu arada karşısına çıkan ve Leyla’dan çok farklı bir kişiliğe sahip olan Zehra, onu bambaşka bir yola sürükleyecektir.

‘Her Şeye Rağmen’ Ayvalık’ta döneme uygun olarak hazırlanan 14 ayrı mekanda çekiliyor. Hikayesi 1935 ve 1945 yılları arasında geçen, hazırlıkları dört ay öncesinde başlayan dizide ana karakterler için toplam 200 kostüm dikilmiş ve 1000 metre kumaş kullanılmış durumda.

Çekimleri devam eden dizi yakın bir zamanda ATV ekranlarına gelecek.Son olarak dizi setinden görüntüleri paylaşalım:
KAYNAK

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s