>Supernatural’in 6.sezon final yayınının tarihi belli oldu

Posted: February 14, 2011 in 2011, supernatural, yabancı dizi

>

https://i1.wp.com/filegend.com/wp-content/uploads/2010/11/df.jpg
7.sezonu olacak mı olmayacak mı söylentileri ve tartışmaları devam ederken Supernatural bu hafta itibariyle 6.sezonunun 13.bölümünü de geride bıraktı ve bu sezona ait geriye dokuz bölüm kaldı. Ve yayıncı kanal The CW‘den geçtiğimiz günlerde Smallville’nin 13 Mayıs’ta iki saatlik final bölümünün yayınlanacağı açıklamasının ardından bu kez Supernatural‘e ilişkin bilgiler geldi.

Buna göre ‘Supernatural’in 6.sezonunun final yayını’ herhangi bir değişiklik olmaz ise ’20 Mayıs‘da gerçekleşecek. Smallville’nin final bölümünde olduğu gibi Supernatural’in sezon finali de iki saatlik bir yayınla gerçekleşecek. Bu arada Smallville’nin final yapacağı 13 Mayıs akşamı Supernatural yayınlanmayacak.


Hatırlanacağı üzere The CW bir süre önce Supernatural’in Şubat ve Mart ayına ilişkin gösterim tarihlerini belirten bir takvim yayınlamıştı. Buna göre bugün yayınlanan Unforgiven’in ardından Mannequin 3: The Reckoning, The French Mistake, And Then There Were None bölümleri yayınlanacak. Mart ayında ise dizinin tekrar bölümlerinin gösterileceği bir devre araya girecek.

Dizinin bu sezon sona erip ermeyeceği konusuyla ilgili ise önümüzdeki haftalar yeni gelişmeler yaşanacak gibi gözüküyor..
KAYNAK 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s