>Charlie Sheen ‘Two and a Half Men’ ekibinin maaşını ödemeyi önerdi!

Posted: February 11, 2011 in Charlie Sheen, Two and a Half Men, yabancı dizi

>

Charlie Sheen 'Two and a Half Men' ekibinin maaşını ödemeyi önerdi!

Geçtiğimiz haftalarda haberini verdiğimiz üzere Two and a Half Men dizisinin yıldız oyuncusu Charlie Sheen gönüllü olarak rehabilitasyona girme kararı almış ve bu yüzden dizinin yapımcıları tarafından alınan karar ve yapılan açıklamayla dizinin çekimlerine bir süre ara verileceği açıklanmıştı.

Adı son dönemlerde sürekli skandallarla gündeme gelen Charlie Sheen rehabilitasyona girmesi sonucu dizinin çekimlerin durmasıyla maddi yönden etkilenen dizi ekibinin maaşlarının bir kısmını kendisinin ödemesi konusunda öneride bulundu. İki haftadır çekimlerin durduğu dizinin ekibine yapılacak geri kalan ödemeleri konusunda eğer CBS ve Warner Bros. da onaylarsa bu masrafların üçte birini karşılamak istiyormuş.

Dizi personelinin ödemelerinin düzeninin bozulmasına neden olduğu için üzgün olduğunu söyleyen Sheen’in bu görüşleri hakkında yapımcılardan bir açıklama gelmezken ”Charlie’nin rehabilitasyon sürecinin en iyi şekilde devam etmesini umuyoruz. Çok yakın bir zamanda sağlıklı bir şekilde aramıza katılmasını ve çekimlere yeniden başlamayı bekliyoruz.” ifadelerinde bulundular.

Sheen’in avukatı Yale Galenter ise yaptığı açıklamada ‘Charlie’nin yaklaşık iki haftalık bir süre sonrasında yeniden iş başı yapabileceğini düşünüyoruz. Her şey şu anda iyi gidiyor ve sizlerin de iyi niyetiyle kendisi en kısa sürede aramıza dönecek’ ifadelerini kullandı.

KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s