>Avatar 2: En derin noktada olacak

Posted: February 5, 2011 in Avatar 2, gelecek filmler, James Cameron

>

Avatar’ı izlediniz ve beğendiniz mi? Peki sizce bu görüntü kalitesi ve kurgu, bir yönetmenin yapacağı en üst noktadaki eylem olabilir mi? Öyle görünüyor ki James Cameron için yapılabileceklerin bir sonu yok.

Çekeceği yeni Avatar filmi için yine duyanları hayrete düşüren bir işe kalkışacak olan Cameron, bu sefer denizin tam 6.8 mil altında çekim yapmak istediğini belirtti. Aynı zamanda da 10 milyon dolarlık X-Prize’ın da peşinde olan Cameron, elinden geleni ardına koymayacağa benziyor.

X-Prize ise; bilim ve araştırma konusunda büyük işler yapan kişilere verilen bir ödül olarak biliniyor. Bundan önceki X-Prize ödülü; kendi kaynaklarıyla ve insanlı bir şekilde ürettikleri uzay cihazını tasarlayan ekibe verilmişti. Cameron’sa benzeri bir şekilde sadece iki kişilik bir ekiple dünyanın en derin yerlerinden birisine inerek bu ödülü alabileceğini umuyor.

Pek tabii 3D çekimler yapacak olan Cameron, Ghosts of the Abyss ve Aliens of the Deep belgeselleri sayesinde zaten dalış deneyimine sahip. Bakalım bütün bunlar X-Prize almasına yetecek mi?

James Cameron diyorki bastıracam parayı Mariana çukurunda çekicem filmi koordinatları:

Google Maps

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s