>Dallas’ın oyuncu kadrosuna ilk katılan isimler belli oldu

Posted: February 3, 2011 in dallas, gelecek diziler, yabancı dizi

>

Dallas'ın oyuncu kadrosuna ilk katılan isimler belli oldu!
Şu dönemde eski TV dizilerinin yeniden ekranlara gelmesi haberleriyle sıkça karşılaşıyoruz. İşte bunlardan birisi de ‘Dallas’.

1978’den 1991’e kadar 13 sezon boyunca ekranlarda olan Larry Hagman, Ken Kercheval ve Patrick Duffy gbi isimlerin rol aldığı uzun soluklu efsane dizi önümüzdeki dönemde yeni isimlerle birlikte TNT ekranlarında olacak.Dizide J.R.Ewing’i canlandıran ve aile fertleri dahil herkesin arkasından çevirdiği oyunlarla unutulmaz bir karakteri canlandıran deneyimli aktör Larry Hagman yeni projenin çekimlerinde yer alacak.

Aynı şekilde Bobby Ewing’i canlandıran 62 yaşındaki aktör Patrick Duffy ile Sue Ellen Ewing karakterini canlandıran 70 yaşındaki aktrist Linda Gray de dizide rol alacak isimler olacak.
Dallas’ın konusu ise Ewing’lerin çocukları John Ross ve Christopher Ewing arasındaki ailenin serveti ve geleceği üzerine yaşanan olaylarla şekillenecek. Yine iktidar ve aşk karmaşalarına tanıklık edeceğiz. John Ross karakterini Desperate Housewives dizinden tanıdığımız Josh Henderson canlandıracak.Çekimlere ne zaman start verileceği konusunda ise henüz resmi bir açıklama yok.


KAYNAK

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s