>Chuck 5. sezonu görebilecek mi

Posted: February 2, 2011 in 2011, chuck, yabancı dizi

>

Chuck 5. sezonu görebilecek mi?
Chuck dizisi devam ederken, dizi geçen gün yayınlanan bölümüyle izleyicilerin ilgisini çekmişe benziyor. Özetlemek gerekirse, Ellie (Sarah Lancaster) yeni küçük mükemmeli doğurdu. Kötü adam Volkoff (Timothy Dalton) hapishaneye gitti. Casey (Adam Baldwin) milyonlarca kez ölümü kandırdı. Chuck ( Zachary Levi) ve Sarah ( Yvonne Strahovski) nişanlandılar.


Aşağıda dizinin yapımcılarından Chris Fedak ve Josh Schwartz’ın merak edilen sorulara verdikleri cevapları bulabilirsiniz.

TVLINE |  Geçen akşam yayınlanan bölüm gerçekten dizinin finali olabilirdi çünkü herşey yerine oturdu ve eksik hiçbir şey kalmadı.
CHRIS FEDAK : NBC kanalı sadece 13 bölüm şipariş etti, bu yüzden bizde diziyi kestik. 13 bölümün öyle bir şekillenmesi gerekiyordu ki biz yeni hikayeler bulabilelim. Sezonu Ellie’nin doğumu ve Chuck- Sarah nişanı ile bitirmeyi istemiştik. Fakat son sezon gibi, bu 13 bölüm dizinin devam edip etmeyeceğini belirleyecek.


TVLINE |  Bu bölüm kolaylıkla dizinin final bölümü olacaktı yani.
JOSH SCHWARTZ : 
Şanslıyımki, Chris beni dinlemedi. Çünkü bu şuna benziyordu, ‘Herşeyi bir yere topla. Düğünler, bebekler… Bu bölümün bütün ihtiyacı olan buydu.’
FEDAK : 
Bu doğru. Chuck ve Sarah’nın düğünü ile ilgili bir sürü görüşme yaptık, acaba düğünü bu 13 bölümün içinde göstermeli miyiz diye.
SCHWARTZ :
  Biz 13 bölüm çekeceğimizi duyduğumuzda çok muhteşem hissettik. En iyisini yapmalıyız fakat daha fazlasını değil diye düşündük.TVLINE |   Peki Chris , düğünün bu 13 bölüm içinde olup olmaması konusunda, Josh ile hiç anlaşmalığa düştünüz mü?
FEDAK :
   Bu konuda Anne B, Chuck, Sarah ve düğünleri ile ilgili bir sürü hikaye var. Ve sonunda, eğer bu 13 bölüm dizinin sonu olacaksa, düşündüm ki bir nişan töreni en iyisi olacak. Eğer Chuck ve Sarah uzun süre hayatta kalabilecekse, elimiz de hala düğün ile ilgili bir fırsat var.

TVLINE |  Yani ‘belki’ diyorusunuz öyle mi? Çünkü henüz bir karar vermediniz yada bunu açığa vurmak istemiyorsunuz.
FEDAK :
  Belki diyorum çünkü biz hala bu projenin üstünde çalışıyoruz. Olaylar düğün ve nişan arasında gerçekleşebilir. Chuck ve Sarah’ın ilişkisi dizinin kilit noktası, biz onları ayırmak yada bir problemin içine sürüklemek istemiyoruz. Fakat siz hiçbir zaman neler olacağını bilemeyeceksiniz.

TVLINE |  Bana biraz evlenme teklifi sahnesinden bahseder misiniz?
FEDAK :
   Bu sahneyi 11. bölümde çektik.  Gerçekten güzel bir sahneydi. Fransa’da gerçekleşti, ve romantik bir sahneydi. Chuck içinde ne varsa söyledi. Böylece biz onun çok romantik bir evlenme teklifi yaptığını düşündük, yani basit ve sıradan bir yerde olmalıydı. Hala süper bir romantik fakat bizim düşündüğümüzden daha farklı.

TVLINE |  Hayranlarını biraz rahatlatmak ister misiniz? Sarah’nın yaptığı aslında ‘evet’ mi demekti?
SCHWARTZ :
Evet, Sarah’nın onu sarıp sarmalaması ‘evet’ demekti.

TVLINE|  Peki Anne B’ye şimdi ne olacak?
FEDAK :
  Hala dizinin bir parçası.

TVLINE |  Lauren Cohan’ın canlandırdığı karakterin, Volkoff’un kızı olarak ortaya çıkacağını söyleyebilir misiniz?
FEDAK :
  Lauren diziye katılıyor.

TVLINE | Lauren, Chuck ve Sarah arasında bir aşk üçgeni mi yaşanacak?
(Uzun bir süre sustuktan sonra)
FEDAK :
Bu gibi şeyleri çok yaptık. Lauren’in canlandırığı karakter çok ilginç ve ilginç bir hikayeye sahip. Fakat farkı bir yol düşündüğümüzün farkına vardığınızı düşünüyorum.
TVLINE | Baba Bartowski gerçekten öldü mü?
FEDAK :
Hala ölü.

TVLINE | Peki 5. sezon konusunda ne düşünüyorsunuz?
SCHWARTZ :
  Bu biraz sıkıntılı. Chuck hayranlarının bunu tekrar başaracağına inanıyorum.

TVLINE |  Bu sezon finalini, dizinin finali olarak mı yazıyorusunuz?
SCHWARTZ :
Bu bizim her zaman yaptığımız bir şey. Geride eksik bir şey bırakmayacağız ve kapıyı her zaman bir dahaki sezon için açık bırakacağız.

KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s