>Fringe 04 Şubat’ta, The Vampire Diaries 03 Şubat’ta devam ediyor

Posted: February 1, 2011 in fringe, the vampire diaries, yabancı dizi

>

Fringe 04 Şubat'ta devam ediyor!
Bu hafta yayınlanan 3.11 Reciprocity bölümüyle yeni yayın günü olan Cuma akşamında ikinci kez ekranlara gelen Fringe‘nin yeni bölümü 04 Şubat‘ta.

Yeni bölümün ismi ise 3×12 ‘Concentrate and Ask Again’ olacak.Bölüm konusu kısaca şöyle:

Bir bilim adamının yüzüne sıçrayan ölümcül mavi toz bulutunun yol açtığı nedenden ötürü vücudundaki tüm kemiklerin parçalanarak ölmesi sonrasında CDC biyolojik bir saldırıdan şüphelenir. Fringe ekibi araştırmayı ilerletmeye başlar. Walter ise konuyla bir bağı olması nedeniyle isteksizce Olivia’ya yardımcı olmayı kabul eder.

Geçtiğimiz hafta ilk Cuma gecesinde izlenme oranları açısından iyi rakamlar yakalayan dizinin bu haftaki reyting oranlarına bakacak olursak The CW’nin Supernatural’i bir hafta ertelemesiyle beraber geçtiğimiz hafta da meydan Fringe’ye kaldı diyebiliriz. Bu haftaki rakamlar da geçen hafta elde edilen izlenme oranları doğrultusundaydı.

Fringe bu hafta 18 49 yaş aralığında 1.9 reyting oranı ile toplamda 4.6 milyon izleyici tarafından takip edildi.

Dizinin bu hafta ekranlara gelecek ve yönetmenliğini Dennis Smith’in yapacağı yeni bölümü için yayınlanan promo, sneak peek ve kamera arkası görüntüler ile dizi kadrosundan bazı isimlerin açıklamalarını içeren videoları yazımızın devamında bulabilirsiniz: The Vampire Diaries 03 Şubat'ta devam ediyor!
Geçtiğimiz hafta yayınlanan ‘The Descent’ bölümüyle ekranlara geri dönen The Vampire Diaries 03 Şubat’ta kaldığı yerden devam edecek.

Yeni bölümün ismi ise ‘Daddy Issues’ olacak.Bölümün kısaca konusu şöyle:


Johnathan Gilbert (konuk oyuncu David Anders)’in Mystic Falls’a dönüşü Elena, Jenna ve Damon için hoş olmayan bir sürpriz olur. Caroline, Tyler’la yaptığı konuşma hakkında Stefan’ı bilgilendirir, Stefan ise şakın ve kafası iyice karışık halde olan Tyler’a yardım etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.


Jeremy, Jonas (konuk oyuncu Randy Goodwin) ile yaptığı rahatsız edici konuşmadan sonra Bonnie’yi teselli eder. Jules bir rehin aldığında durum hızla sert ve şiddetli bir yüzleşmeye dönüşmeye başlayacaktır..

Son olarak The Vampire Diaries’in yeni bölümünden yayınlanan fragman ile bölümden kareleri paylaşalım:

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s