>Charlie’nin Melekleri belli oldu

Posted: January 27, 2011 in 2011, Charlie'nin melekleri, gelecek diziler

>

Charlie'nin Melekleri belli oldu!

70’lerin hit şovu sonrasında da film serisi olan Charlie’nin Melekleri ABC ile geri dönüyor demiştik. Şimdi ise oyuncuların kimler olduğunu açıklıyoruz.


Kate Prince olarak Gabrielle Union


Neden? Çünkü karakter zeki bir kafaya sahip eski bir polis. Uzakdoğu sanatlarında usta ve aynı zamanda vejeteryan. NOrmalde 24-30 arası insanları arasalar bile 37 yaşındaki Union 20’liklere taş çıkartarak baş role oturmayı başardı.
Abby Sampson olarak Kristen Bell


Neden? 3’ünün içinde en geç olan Abby Sampson her zaman disiplinli bir şekilde yetiştirilmesine rağmen sokaktaki yetenekleriyle bilinen bir karakter. Wall Street zenginin kızı olan komik, aynı zamanda iyi bir hırsız ve dolandırıcı. Hatta karakter Krav Maga’da da usta. Bell’in bu rolü kolayca almasının nedeni espri anlayışı olmuş. Veronica Mars’ın yıldızını, büyük ekrandaki rollerine rağmen televizyon izleyicilerinin onu geri isteyeceklerinden eminiz.
Marisa Valdez olarak America Ferrera


Neden? Latin karakter Valdez sert ve silahlı olarak tanımlanıyor. Karakter yetim ve eski bir denizci aynı zamanda temizlik hastası ve video oyun ineği. Ugly Betty’de gördüğümüz üzere kendisi ineği oynamada hiç zorlanmıyor. Ama aynı zamanda onun birilerini tekmelemesi için de bekleyemiyoruz.
Charlie olarak Kelsey Grammer


Hiçbir zaman görülmeyen fakat her zaman işitilen Charlie! Eski Frasier’ın sesini izleyiciler zaten seviyordu, eğer onu Frasier rolünden ayırabilirlerse tabi!
Bosley olarak James Wolk


Filmde ve dizilerde orta yaşlı bir erkeğin oynadığı bu rol, ABC tarafından seksileştirildi ve de Lone Star’ın yıldızı ile anlaşıldı. O kısacık rolü bile güzelce oynayan Wolk için cinsel gerilimi arttırcak, aşk üçgenini dörtgen yapabilecek biri olmasına inanılıyor.
KAYNAK 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s