>CBS 2 yeni diziyle geliyor

Posted: January 26, 2011 in cbs, gelecek diziler, yabancı dizi

>

CBS 2 yeni diziyle geliyor.CBS kanalı, The Doctor ve Hail Mary isimli iki drama dizisine başlamaya hazırlanıyor. The Doctor, doktorların ve hastaların hayatlarını konu alırken, Hail Mary polisiye olayları konu alacak.

Bu türlerde diziler çok olduğundan,Blue Bloods dizisi sayesinde prestijini koruyan kanalın, nasıl başarı sağlayacağı ise birtakım şüpheler uyandırıyor.

The Hollywood Reporter ‘a göre, bu iki dizi genel ve olağan konuları işlemekte ve ikisi de insanları izlerken sıkabilecek türden. Fakat, The Doctor dizisinin sadece hastane hayatına dayalı olmayıp, aile hayatına da değineceği söyleniyor. Rina Mimoun tarafından yönetilen ve yazılan dizi, yetişkin çocuklarıyla tekrar iletişime geçmeye çalışan bir annenin hayatını konu alacak.

2. dizi ise, Jeff Wadlow tarafından yazılıp yönetiliyor. Hail Mary isimli dizi, Atlanta yaşayan ve suçla savaşıp, olayları çözmeye çalışan bir annenin hayatını konu alacak. Yapımcı Joel Silver da aynı zamanda proje de yer alacak. Dizinin Weeds dizisine benzerliği de dikkat çekiyor.

Dizilerin ne zaman izleyicisiyle buluşacağı henüz belli değil.
KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s