>Matrix 4 Geliyor?

Posted: January 24, 2011 in Keanu Reeves, matrix, Wachowski kardeşler

>

https://i1.wp.com/img2.blogcu.com/images/r/o/x/roxenne/matrix_keanu_1237882717.jpg

Ailemizin boş bakışlı aktörü Keanu Reeves, son filmi Henry’s Crime’ın Londra gösterimi sonrasında Wachowski biraderlerin ya da Wachowski kardeşlerin yeni projeleri hakkında çok önemli sırları açıklamış.

Öncelikle Wachowski kardeşler, aksiyon dolu modern Robin Hood uyarlamaları Hood’u Warner Bros’a satmışlar. Will Smith başrolünde oynayacakmış. Warner Bros Hood projesi için rekor sayılabilecek 5 milyon dolar ödemiş.

Matrix 4 konusunda ise, Wachowski kardeşler iki yeni senaryo üzerinde çalışıyormuş. Yeni gelecek Matrix 3D teknolojisiyle çekmek konusundaki sorularını da James Cameroon’la bir toplantı yaparak çözmüşler. Yani olası Matrix projesi 3D olarak çekilecekmiş.

Şu anda Wachowski kardeşlerin uğraştıkları Cloud Atlas sonrasında, bir daha oturup konuşacaklarını belirtlen Keanu Reeves, Matrix konusunda kendini hayranlarına karşı sorumlu hissediyormuş.

Bunların hepsi şimdilik Keanu Reeves’in anlattıkları. Ne tam dedikodu, ne resmi açıklamalar. Bakalım zaman içinde Wachowski’lerden nasıl hamleler gelecek; bekliyoruz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s