>Muhteşem Yüzyıl 26 Ocak fragmanı

Posted: January 23, 2011 in muhteşem yüzyıl, yerli dizi

>

Muhteşem Yüzyıl 26 Ocak'ta devam ediyor!
Show TV’nin ses getiren dizisi Muhteşem Yüzyıl bu hafta da büyük ilgi göreceğe benziyor. Peki bu hafta yayınlanacak bölümde nelerle karşılaşacağız. İşte dizinin kısa özeti:

Mahidevran, bebeğini düşürmenin suçunu Hürrem’de bulur. Haremin koridorları kavga sesleriyle inler. Gülşah, Mahidevran’ı Hürrem’in üzerinden zorlukla alır. Hürrem’in sağlığı hiç iyi görünmüyor. Mahidevran, Hürrem’in yanından uzaklaştırılır.

Valide Sultan’ın olaylardan haberdar olması uzun sürmez. Valide Sultan soluğu Mahidevran’ın yanında alır. Mahidevran’a haddini bildirir. Mahidevran’ın söyledikleri ise Valide Sultan’ı şaşkınlığa uğratır. Hürrem’in sağlığı ise kötü. Kalfalar onun durumunu başkalarından saklamaya karar verir. Hürrem’in nerede olduğu haremde merak uyandırır.

Sultan Süleyman, Macaristan kralı Layos’un kendisine karşı yaptığı hadsizlik karşısında çok sinirlenir. Hiç düşünmeden seferin yönünü Belgrad’a çevirir. Sefer kararının duyulması halk arasında büyük bir coşku ile karşılanır.

Hürrem’in durumu ağır. Sultan Süleyman’ın onu görmek istemesi olay olur. Hürrem, Sultan Süleyman’ın yanına gitmez. Sultan Süleyman ise reddedilmiş olmasına şaşkın. Hürrem’in yanına gider. Sultan Süleyman, Hürrem’in halini görünce neler olacak? Sultan Süleyman, Mahidevran’a nasıl tepki verecek?

26 Ocak Çarşamba akşamı ekranlara gelecek dizinin 4. bölümünün fragmanı ise şöyle:

http://www.dailymotion.com/swf/video/xgopm1_muhteyem-yuzyyl-4-bolum-fragmany-eglenceli-net_shortfilms?additionalInfos=0
KAYNAK

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s