>Behzat Ç. film mi oluyor?

Posted: January 21, 2011 in Behzat ç, gelecek filmler, yerli film

>

https://i2.wp.com/www.resimlerii.com/wp-content/resimleri/Behzat-%C3%87.jpg

Sevilen dizi Behzat Ç.‘nin yönetmeni Serdar Akar, “Behzat Ç.’nin filmini yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna “En kısa zamanda çekeceğiz” yanıtını verdi.

Emrah Serbes’in romanından uyarlanan ve Star TV ekranlarında  yayınlanmakta olan “Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” bu sezonun en ilginç ve ilgi gören dizilerinden biri oldu.

Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ayça Varlıer, Canan Ergüder, Ege Aydan gibi önemli tiyatrocuların üstlendiği Ankara polisiyesinin yönetmeni ise “Kurtlar Vadisi”, “Barda”, “Gecenin Kanatları” gibi birçok filme ve diziye imza atmış olan Serdar Akar.

Serdar Akar, dizinin sinemaya aktarılması konusunda gelen sorulara ” En kısa zamanda çekeceğiz. Kanalımızla görüşüp mutabık olduktan sonra yapacağız. Dizinin tek bir bölümünü sinemaya aktarmayı düşünüyoruz” açıklamalarında bulunurken dizinin reytinglerde en üst sıralarda yer alamasa da özellikle internet üzerinden de oldukça fazla izlendiğini, kendisine belli bir kitle oluşturduğunu ve kanalında diziye sahip çıktığını belirtti.

KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s