>CW başkanı Ostroff Supernatural’in geleceğine dair konuştu

Posted: January 19, 2011 in CW, supernatural, winchester

>

CW başkanı Ostroff Supernatural'in geleceğine dair konuştu! 
 
Supernatural‘de yeni bir sezonun olup olmayacağına dair beklentiler, söylemler ve dedikodular artmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde dizide Bobby Singer’i canlandıran Jim Beaver’in twitter hesabından yaptığı ” Henüz altıncı sezonu bitirmiş değiliz, eğer yedinci sezon olacaksa (ki olmaması için herhangi bir neden yok) dizinin çekimlerine Temmuz ayında başlarız” açıklamasının ardından bu kez CW başkanı Dawn Ostroff, Supernatural’in geleceğine dair düşüncelerini açıkladı.

Ostroff’un, Supernatural hayranlarından gelen yeni sezona dair sorular karşısında Supernatural’in yedinci sezonunda da devam etmesi için hayli iyimser olduğunu söyleyebiliriz. Ostroff’un sözleri şöyle: ” Dizinin yeni sezonda da devam etmesi konusunda resmi herhangi bir karar alınmış değil. Ancak şunu söyleyebilirim ki Supernatural ekibi oldukça yaratıcı ve işlerini en iyi şekilde yapmaya devam ediyorlar. Perşembe gününden sonra Cuma günleri de başarıları artarak devam etmekte. Bu yüzden devam etmemesi gibi bir şeyi şu anda düşünemiyorum”

Dizinin yönetici prodüktörü ve yazarlarından Sera Gamble’yi öven ve ”Sera bu süreçte fantastik ve oldukça yaratıcı bir iş ortaya çıkardı” diyen Ostroff  sözlerine şöyle devam etti ” Network takımımız Supernatural ekibi ile beraber çok yakın şekilde çalışıyor. Fakat her iki taraf şu zamana kadarki yoğun çalışmadan dolayı yeni sezonla ilgili kesin konuşmalara girmedi. Henüz gelecek sezon için konuşmaya başlamadık. Ancak devam etmemesi benim için sürpriz olur”

 
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s