>Ve yeni Spartacus ‘Liam McIntyre’ oldu

Posted: January 18, 2011 in gelecek diziler, spartacus, Spartacus:Gods of Arena

>

Ve yeni Spartacus 'Liam McIntyre' oldu!
Tarihsel bir karakter olan Spartacus’un köle olmasını ve bir gladyatöre dönüşmesini anlatan ‘Spartacus: Blood and Sand‘ın ikinci sezon çekimleri hatırlanacağı üzere Andy Whitfield‘de bir çeşit lenfoma teşhis edilmesi sebebiyle ertelenmişti. Daha sonraları kanseri yendiği açıklanan Whitfield’in yeni sezon çekimlerine başladığı açıklanmış ancak hastalığının nüksetmesi üzerine oyuncu dizinin kadrosundan ayılmak zorunda kalmıştı.


Ve tüm bu gelişmelerin ardından uzun zamandır süren yeni Spartacus kim olacak tartışmaları ve dedikoları bugün yapılan açıklama ile son buldu.


Yorucu ve titiz geçen Spartacus seçmelerinin ardından merakla beklenen o isim Starz kanalı CEO’su Chris Albrecht tarafından açıklandı ve Yeni Spartacus: Liam McIntyre oldu.


08 Şubat 1982 doğumlu Avustralyalı oyuncu son günlerde yeni Spartacus olma yolunda en öne çıkan isimlerden biri olmuştu. Role seçilebilmek adına geçtiğimiz aylardan rolün gerektirdiği fiziksel görünüm için sıkı çalışmalara giren McIntyre bir bakıma çalışmalarının karşılığını almış oldu.


Liam McIntyre’nin oyunculuk geçmişine baktığımızda çok fazla deneyimi olmadığını söyleyebiliriz. Avustralya yapımı Neighbours ve Rush gibi dizilerde rol alan oyuncu ayrıca HBO’nun mini TV serisi The Pacific‘te de yer almıştı.

KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s