>J.J.Abrams Fringe’nin geleceğiyle ilgili neler söyledi

Posted: January 17, 2011 in fringe, yabancı dizi

>

J.J.Abrams Fringe'nin geleceğiyle ilgili neler söyledi!

Bilindiği gibi bir süre önce Fringe‘nin yeni yayın günü Cuma olarak açıklanmıştı. Dizinin ölü gün olarak nitelendirilen Cuma gününe alınması Fringe severlerin yoğun tepkisine neden olmuştu. Fringe’nin yaratıcılarından J.J Abrams bakalım bu konuda neler düşünüyor.

İşte Abrams’ın açıklamaları: ‘‘Fringe‘nin Cuma gününe taşınmasına ilk tepkim lanet olsun olmuştu fakat bu tepkimi daha sonra Fox’a teşekkür etmem izledi. Gerçek şu ki Fringe’in 3.sezonu hakkında konuşuyoruz ve diğer ağlarda bazı diziler bu şans ve desteği bulamayabiliyor. Ancak ben Fringe takipçilerinden dizinin ölü yuvası tabir edilen bir geceye taşınmasına rağmen kendilerini yeni güne göre ayarlayıp diziyi izlemeye devam edeceklerinden yana umutluyum; türün ve şovun bir hayranı olarak dizi izleyicilerine inanılmaz derecede minnettarım.

Abrams izleyecilere” Üçüncü sezonun ikinci yarısında büyük bir ödeşme olacağını belirtip önümüzdeki bölümlerde 1985’e geri döneceğiz derken sözlerine şöyle devam ediyor: 

”Hikayeler sadece heyecan verici, parlak, zekice, merak verici ve eğlenceli değil ayrıca aklınızı başınızdan alacak, eski bölümlere dönüşler olacak. Beklentilerinize değecek muhteşem bölümlerin geldiğini söyleyebilirim.”

Bakalım Fringe yeni yayın gününde nasıl bir ilgi görecek. Dizinin dördüncü sezonunun olup olmaması konusunda artık Cuma gecesi reytingleri belirleyici unsur olacak..

KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s