>True Blood kadrosuna yeni bir isim daha katıldı

Posted: January 14, 2011 in true blood, tvshow, yabancı dizi

>https://i1.wp.com/files.clubplanet.com/SiteFiles/ArticleImages/4151/Paola%20Turbay%20Alma%20Award.jpg

1991 Miss Colombia’da birinci  ve kainatın en güzel kızının seçildiği Miss Universe’nin 1992 yılındaki organizasyonunda ikinci seçilerek ismini duyuran Paola Turbay, True Blood‘un dördüncü sezonunun kadrosuna katılan yeni isimlerden biri oldu.


Paola Turbay dizide ‘Antonia’ karakterini canlandıracak. Karakterin özellikleri hakkında henüz net bir bilgi yok. İlk olarak yeni sezonun 2.bölümünde karşımıza çıkacak olan Antonia, daha sonra 3,4,5, ve 6. bölümlerde de kendini gösterecek.

1970 Houston, Texas doğumlu olan güzel 10 yaşına geldiğinde ailesiyle beraber Bogota, Kolombiya’ya taşınmış. 90’lı yılların başında güzellik yarışmalarında elde ettiği başarılarla ismini duyuran Turbay, daha sonra ülkesinde Eco moda gibi bazı TV dizilerinde rol almaya başladı. Sonrasında sinema filmlerinde de yer almaya başlayıp son olarak Gabriel Garcia Marquez’in kitabından uyarlanarak ülkemizde 2008’de Kolera Günlerinde Aşk adıyla gösterime giren Love in the Time of Cholera’da yer almıştı. 2007’de CBS’nin ilk sezonun ardından iptal edilen dizisi Cane’de Isabel Vega’yı oynayan Turbay 2008’de Showtime’nin Californication’unda tek bölüm, TNT’nin The Closer’inin beşinci sezonunda üç bölümle karşımıza çıkarken son olarak bu sene CBS’nin The Mentalist dizisinde 3.11 Bloodsport’da Beatriz rolüyle yer almıştı.

KAYNAK 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s